Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

Мета життя – жити і працювати заради кращого майбутнього нашої держави.

 

Буба Мирон Степанович

БІОГРАФІЯ

Народився 13 січня 1956 р. в селищі Рудно м. Львова, мешкає в м. Херсоні.
Закінчив Московську вищу інженерно-пожежно-технічну школу МВС, за фахом інженер протипожежної безпеки.
Свій трудовий шлях розпочав з посади інструктора пожежної профілактики, потім працював на посадах начальника караулу, заступника начальника державної пожежної частини, начальника державної пожежної частини, начальника відділу пожежної техніки і засобів зв’язку, начальника відділу пожежної охорони.
З листопада 1992 р. по листопад 2003 р. займав посаду начальника управління державної пожежної охорони області. З січня 2004 р. по жовтень 2006 р. - працював директором Міжнародного морського культурного центру. З листопада 2006 р. працює помічником начальника ДП "Херсонський морський торговельний порт" з інформаційних питань та видавництва. Являється головним редактором інфрмаційного бюлетеня "Херсонський портовик".
Член партії "Батьківщина".
Депутат Комсомольської районної в м. Херсоні ради V скликання. Голова постійної комісії з питань підприємницької діяльності і охорони праці.
“Мета життя – жити і працювати заради кращого майбутнього нашої держави. Основний життєвий принцип – не зупинятися на досягнутому. Найприємніше у роботі – спілкування з людьми. В людях найбільш за все ціную відповідальність та порядність”.
За роки трудової діяльності нагороджений медалями: “За бездоганну службу” ІІ, ІІІ ступеня, знаками МВС України “Кращий працівник пожежної охорони”, “За відзнаку в службі” ІІ ступеня, відзнакою Держнаглядохоронпраці України “За доблесну службу”, орденом "За мужність" III ступеню.
Член Міжнародної академії наук екології і безпеки життєдіяльності (м. Санкт-Петербург, Росія).
Науково-технічний консультант, рецензент учбово-методичних посібників “Протипожежна робота під час вивчення курсу фізики в школі”, “Дидактичний матеріал з української мови на протипожежну тематику”.
Лауреат Всеукраїнської програми “Лідери регіонів”, 2002 р.


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.18 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»